Прямокутний паралелепіпед скадено з трьох однакових кубиків. Знайдіть площу повної поверхні

паралелепіпеда, якщо ребро кожного кубика дорівнює 1 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеенко Маргарита.

Ответ:

6 см²

Пошаговое объяснение:

Два ребра параллелепипеда равны 1 см, а третье - 3 см.

Тогда S = 2 (ab + bc + ac) = 2 (1 + 1 + 3) = 2 * 3 = 6 см²