А) У 500 г розчину міститься 16 г солі.Знайти відсоток вмісту солі в цьомурозчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Андрей.

Ответ:

500г - 100%

16г - х%

\frac{500}{100} = \frac{16}{x}

100

500

=

x

16

x= \frac{16*100}{500} =3.2x=

500

16∗100

=3.2 %