Для приготування фруктового пюре беруть 7 частин яблучної м'якоті та 2 частини яблучного сока.

Всього зробили 252 грамів пюре. Запиши скільки грамів взяли яблучного соку.

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Злата.

Пошаговое объяснение:

Фруктове пюре складається з :

7 частин яблучної м"якоті

2 частин яблучного сока

Всього :

7+2= 9 частин

Зробили 252 г пюре ,знайдемо скільки грам припадає на 1 частину :

252 : 9 = 28 г припадає на 1 частину , отже

28* 7 = 196 г  взяли яблучної м"якоті

28* 2= 56 г взяли яблучного сока

Відповідь : для приготування пюре взяли 56 г яблучного сока