Відстань між двома містами на карті,масштаб якой 1:400000,дорівнює 3,7 см. Обчисли відстань між

цими містами на місцевості ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бисенкожиев Акылбек.

Ответ: на местности расстояние составит 3,7*4*10^5=14,8*10^5 см=14,8 км (так как 1 км=1000 м=10^5 см).

Пошаговое объяснение: