Юрку за 5 хвилин використав 30 л води, поливаючи квіти скільки води він використає за півгодини?


Ответы на вопрос

Отвечает Мусаев Серик.

Відповідь:

180

Покрокове пояснення: 30/5=6

6*30=180

Отвечает Назарук Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 хв -30 л

30 хв- х л

х=30*30:5

х=180 л