6х+3(7 – x) = 2(x+ 11,5) + 1,5 теңдеуінің түбірін тауып, 4х – 2,7 өрнегінің мәнін есепте.Жауабы:​


Ответы на вопрос

Отвечает Быханов Тима.

Пошаговое объяснение:

6x+21-3x=2x+23+1,5

x=3,5

4*3,5-2,7=14-2,7=11,3