Від'ємник складає 30% від зменшквального, а різниця цих двох чисел дорівнює 140. Знайдіть

зменшувальне і від'ємник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Нехай зменшуване число х,

тоді від`ємник 0,3х

іх різниця 140

складемо рівняння:

х-0,3х = 140

0,7х = 140

х = 140: 0,7

х = 200 (зменшуване число)

0,3х = 0,3 * 200 = 60 (від`ємник)

Перевірка: 200-60 = 140

Відповідь: зменшуване 200, а від`ємник 60.