Вранці температура повітря було 4 градуси Морозу через 3 години температура підвищилась на вісім а

потім через 5 годин знизилась на 9 Якою стала температура повітря через вісім годин

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-4+8= 4° стала температура через три години

4-9= -5° стала температура повітря через вісім годин

Отвечает Мирная Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

- 4 + 8 - 9 = 4 - 9 = - 5