Знайдіть число А, якщо 4÷9 від А на 13 більше, ніж 30% від АСРООООЧНОООО


Ответы на вопрос

Отвечает Шигорина Маша.

30% = 30/100 = 3/10. Уравнение:

(4/9)А - (3/10)А = 13

(40/90)А - (27/90)А = 13

(13/90)А = 13

А = 13 : 13/90 = 13/1 · 90/13

А = 90

Ответ: число А = 90.