маса теляти така сама, як маса свині та індички разом. яка маса індика, якщо маса теляти на 4 кг

більша від маси свині? поясни розв'язання за схемою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Алексей.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

нехай мама теляти х, а маса свині х2, а маса індика х3.

нам відомо що маса теляти(х)=масі свині та індики(х2+х3).Але ще ми знаємо що маса теляти більше за масу свині на 4 кг. тобто х=х2+х3 та х=х2+4.

а це значить що

х-х2=х3 та х-х2=4

а а це означає що х3=4 тобто маса індика дорівнює 4.

Пробач але розв'язати можу тільки так.