.Будівельникам  для  встановлення  башти  потрібно  залити 

фундамент  форми круга.  Зовнішнє  коло  цього  фундамента  повинно  доpівнювати  45  м,  а—  30  м.  Визначте  площу  земельної  ділянки  під  фундаментомвнутрішнєбаштс решением пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Алексей.

Відповідь:

площа  земельної  ділянки  під  фундаментом S = 883,125 м²

Пояснення:

Знайдемо площу великого кола за формулою

S₁ = Pi*R²

R = D/2  

R = 45/2

R = 22,5м

S₁ = 3,14*22,5²

S₁ = 3,14*506,25

S₁ = 1589,625 м²

Знайдемо площу малого кола за формулою

S₂ = Pi*R²

R = D/2  

R = 30/2

R = 15м

S₂ = 3,14*15²

S₂ = 3,14*225

S₂ = 706,5 м²

площа бублика

Від площі великого кола відняти меншу площу

S = S₁ -S₂

S = 1589,625 -706,5

S = 883,125 м²