Замініть відношення дробових чисел відношенням натуральних 7/17 : 11/17


Ответы на вопрос

Отвечает Антипова Маша.

Ответ:

 \frac{7}{17}   \div   \frac{11}{17}  =  \frac{7}{ {17}^{1} }  \times  \frac{ {17}^{1} }{11}  = 7 \times  \frac{1}{11}  =  \frac{7}{11}

Отвечает Вишнёвская Амина.

Ответ:

7/11

Пошаговое объяснение:

7/17 : 11/17 = 7/17 * 17/11 = 7/11