Впр 497 Чому дорівнює кут, якщо: 1 його 5/6 дорівнюють прямому куту; 2 його 9/8 дорівнюють

розгорнутому куту,?

Ответы на вопрос

Отвечает Астров Максим.

Ответ:

1) 75; 2) 405°/2

Пошаговое объяснение:

градусы умножить на части.

тоесть:

1) 90°×5/6

2)180°×9/8

вроде так....

Отвечает Чуева Яна.
1) 90°*5/6 = 75°
2) 180°*9/8 = 202,5°
Може не 9/8, а 8/9?
180°*8/9 = 160°