Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 5,6 см, що становить 7/15 його довжини, а

висотастановить 40% довжини , обчислити об"єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Большаков Денис.

1)5,6*15/7=12(см)довжина
2)12*0.4=4.8(см)висота
3)5.6*12*4.8=276.48(см3)об''єм