Задача: У кафе на день зробили 300 десертів. До обіду було продано 7/15 всієї кількості десертів.

Скільки десертів ще можна продати? Тільки будь ласка швидше!

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёв Кирилл.

Ответ:

160 десертов

Пошаговое объяснение:

Продано 300*7/15=20*7=140 десертов

Осталось 300-140=160 десертов