Яка ділянка землі потребує довшої огорожі: прямокутна розмірами 32 м і 2 м або квадратна, що має

таку саму площу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Павел.

Ответ:

прямокутна ділянка

Пошаговое объяснение:

Р=(32+2)*2=68 прямокутника

Р=(8+8)*2=32 квадрата