Яка ділянка має більшу огорожу: прямокутна зі сторонами 5 м і 6 м чи квадратна зі стороною 6 м? пж

это срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Голота Валера.

1) 6 • 4 = 24 ( м ) - квадратна ділянка

2) ( 5 + 6 ) • 2 = 22 ( м ) - прямокутна ділянка

Відповідь: квадрат