3. З одного міста одночасно в одному напрямку виїхали легковий автомо-біль й автобус. Швидкість

автомобіля5110 км/год, а автобусаШВид-11кості автомобіля. Яка відстань будеміж ними через 2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Алёнушка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

110* 5/11= 50 км/год швидкість автобуса

110 * 2= 220 км- пройде  автомобіль

50 * 2= 100 км пройде автобус

220- 100 = 120 км  така відстань буде  між ними через 2 год