Розв'яжи задачу. Перетвори задачу на таку , щоб у її розв'язанні останні дві дії були діями

ділення. Хлопчик купив 5 марок на конверти , а дівчинка - 8 таких самих марок . Дівчинка заплатила на 9 грн більше , ніж хлопчик . Скільки заплатила за марки дівчинка і скільки хлопчик ?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилипченко Диана.

Ответ:

1)8-5=3грн

2)9:3=3грн

3)8*3=24грн

4)5*3=15грн

Відповідь: дівчинка заплатила 24грн, а хлопчик 15грн

Хлопчик купив 5 марок на конверти , а дівчинка - 8 таких самих марок . Дівчинка заплатила на 9 грн більше , ніж хлопчик . Скільки заплатила за марки дівчинка і скільки хлопчик, якби вартість була в два рази менша?