Де можливо, заміни вирази на додавання виразами на множення. Обчисли значення всіх виразів.5 + 5

+ 5 + 54 + 4 + 4 + 4016 + 16 + 1616 + 16 + 6142 + 2442 +4235 + 3531 + 13Виміряй довжину смужки. Поділи її на рівні частини, по3 см. Скільки частин отримали? Чому дорівнює довжинаполовини рожевої смужки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашова Полина.

Ответ:

1) 5*4=20

2) 4*3+40=12+40=52

3) 16*3=48

4) 16*2+61=32+61=93

5) 42+24=66

6) 42*2=84

7) 35*2=70

8) 31+13=44

поставь корону плиз