Болатта 800 тг бар .Ол 245тг ден 3 ертеглер китабын сатып алды.Болатта канша тг калды?​


Ответы на вопрос

Отвечает Декало Алёна.

Ответ:

65 тг

Пошаговое объяснение:

800-(245×3)=800-735=65