сума двох чисел дорівнює 12,5 причому одне число в 4 рази більше від другого знайдіть ці

числа.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 80 БАЛОВ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.

Ответ:

Перше число 2,5

Друге число 10

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число х

Тоді друге 4х

З цього витікає

х+4х=12,5

5х=12,5

х=12,5:5

х=2,5

Перше число 2,5

Друге число 4*2,5=10

Отвечает Корнилов Иван.

Ответ:

Эти числа 2,5 и 10

Пошаговое объяснение:

пусть первое число - х

а второе - 4х

4х+х=12,5

5х=12,5

х=2,5