катер плив озером 0,3 год зі швидкістю 16,3км/год і затечеєю 3 години. знайдіть шлях катера якщо

швидкість течії річки 2,3км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Узлова Ева.

Ответ:

60,69 км.

Пошаговое объяснение:

16,3*0,3=4,89 (км) по озеру

16,3+2,3=18,6 (км/год) швидкість за течією

18,6*3=55,8 (км) за течією

55,8 + 4,89 = 60,69 (км) пройшов катер