3 Запиши розв'язання тавідповідь. Велосипедист 1годину їхав зі швидкістю 18км/год, 2 год - зі

швидкістю10 км/год іще 1 год - зішвидкістю 14 км/год. З якоюсередньою швидкістю їхаввелосипедист?​

Ответы на вопрос

Отвечает Билялова Анеля.

v средняя = (S1 + S2 + S3)÷(t1+t2+t3)

S1 = 1×18 = 18 (км)

S2 = 2×10 = 20 (км)

S3 = 1×14 = 14 (км)

v = (18+20+14)÷(1+2+1) = 52÷4 =13 (км/ч)