Поможіть будь ласка . Від села до міста легкова машина доїхала за 2 год, а вантяжна за 5 год.

Знайдіть швидкість руху кожної машини,якщо швидкість вантажівки на 48км/год менша від швидкості легкової машини. Поможіть будь ласка .

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

Ответ:

Нехай, Хкм/год - це швидкість автомобіля. Тоді,(Х-48) - це швидкість вантажівки. Вони проїхали однакову відстань від села до міста. Складемо рівняння:

5(Х-48)=2Х

5Х-240=2Х

3Х=240

Х=80 (км/год) - швидкість легкового автомобіля

80-48 =32 (км/год) - швидкість вантажівки

Пошаговое объяснение: