Друга сторона трикутника в 5 разів більше, ніж перша, третя сторона - на 28 см більша за першу.

знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр 84см СПОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Никита.

Пошаговое объяснение:

Нехай перша буде Х

Друга - 5х

Третя - 28+х

Далі складаю рівняння:

х+5х+28+х=84

7х+28=84

7х=84-28

7х=56

х=8

Перша сторона - 8

Друга сторона - 40

Третя сторона - 36

Перевірка : 8+40+36=84 см