2,5поділити на чотири цілих дві третіх дорівнює ікс поділити (-дві цілих одна третя)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рачкинда Катюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,5:4 2/3=х:(-2 1/3)

4 2/3х=-2 1/3*2,5

14/3х=-7/3*5/2

14/3х=-35/6

Х=-35/6*3/14

Х=-5/4=-1,25