Виконаты додовання зручним спосибом 1) 0,23 + (-5,47) + (-9,23) + 5,47 2) 8+(-13)-(-11)-(-7)-42=

додовання і віднімання раціональних чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 0,23 + (-5,47) + (-9,23) + 5,47= (-5,47 и 5,47 сокращаем) остаётся 0,23-9,23=9,23-0,23=9

2)8+(-13)-(-11)-(-7)-42=8-13-11-7-42=--13-8=-5-11-7=-18-5=-13-42=-42-13=-55