На поливання городу з одної бочки витратили 17 відер води, аз другої на з відра більше. Скільки

всього відерводи витратили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кедич Назар.

Ответ:

сначала нада узнать скіки в другій бочкі,а потом уже всього скіки відер.

1)17+3=20(від.)-в другій бочці

2)20+17=37(від.)-всього відер

відповідь:всього витратили 37відер води...

⊂((・▽・))⊃