У бочці було 5 відер води. На поливання дерев витратили 6 відер,але потім у бочку долили 9 відер

води. Більше чи меньше стало води в бочці? На скільки літрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Канчер Саша.
Більше)на 3 відра)
5-6=-1
-1+9=8