Допоможіть будь ласка з задачею (терміново) : Розв'яжітб задачу складанням рівняння:Рюкзак важчий

від валізи у 2 рази. Яка маса валізи, якщо вона менша від маси рюкзака на 9 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Рузиля.

Ответ:

9 кг. Маса валізи.

Пошаговое объяснение:

x*2 рюкзак

x. валіза

(x*2)-x=9

2x-x=9

x=9 (кг)= валіза

x*2=18 (кг)= рюкзак