На шкільній дилянці зібрали 2050 кг овочів. Картоплі зібрали в 4 рази більше ніж буряків, а капусти

на 250 кг більше, ніж буряків. Скільки зібрали овочів кожного виду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудко Валерия.

Відповідь:

550

Покрокове пояснення:

Нехай буряків продали х кг, тоді картоплі 4х кг, а капусти (х+250) кг.

х+4х+х+250=2050

6х+250=2050

6х=1800

х=300 (кг)-продали буряків

4х=1200 (кг)-продали картоплі

х+250=550 (кг)-продали капусти