Помогите решить задачу. 6. марійка, оксанка, андрійко оленка та виграли у лотерею 1800 1800 грн.

марійка виграла 24 % цісі суми, оксанка-125% того, що марійка, андрійко - 9 того, що оксанка, а решту оленка. скільки гривень виграла оленка? не могу разобраться, слишком запутано

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24% = 24 : 100 = 0,24

125% = 125 : 100 = 1,25

9% = 0,09

1) 1800 * 0,24 = 432 (грн) - выиграла Марийка

2) 432 * 1,25 = 540 (грн) - выиграла Оксанка

3) 540 * 0,09 = 48,6 (грн) - выиграл Андрейка

4) 1800 - (432 + 540 + 48,6) = 1800 - 1020,6 = 779,4 (грн) - выиграла Оленка