5. Баба-Яга, чахлик Невмирущій, Змій Горинич та Соловей - розбійник виграли в лотерею 1800 грн.

Баба-Яга виграла 24% всієї суми, Чахлик Невмирущій 125% того, що виграла Баба-Яга, а змій Горинич - 70% того, що виграв Кощій, решту виграв Соловей-розбійник. Скільки гривень виграв Соловей - розбійник? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Яна.

Пошаговое объяснение:

Решение:

1800*0,24=432(Баба Яга)

0,24*1,25=0,3(Кощей)

1800*0,3=540(Чахлык бессмертный)

0,3*0,7=0,21(Змей Горыныч)

1800*0,21=378(Змей Горыныч)

1800 - 432 - 540 - 378 = 450 (Соловей Разбойник)