Будинок має площу 25,5 м кв. Ніф-Ніф займає кімнату, площа якої становить 3/9 площі будинку, площа

кімнати Нуф-Нуфа становить 2/7 площі будинку, а Наф-Наф займає кімнату площею 9 м кв. Яка залишилась площа будинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ниф-Ниф занимает комнату площадью 25,5*3/9=8,5 м.кв.

Нуф-Нуф занимает комнату площадью 25,5*2/7≈7,3 м.кв

НафНаф занимает 9 м. кв.

Втроем они занимают 8,5+7,3+9=24,8 м.кв.

Неиспользованной осталась площадь 25,5-24,8=0,7 м.кв.