спростіть вираз 2,7а + 0,3а + 84і знайдіть його значення,якщо а = 1,5 поможіть пж скоро дам 10

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Полянская Полина.

Ответ:

=а*3+84=3а+84== 3*1.5+84=4.5+84=88.5