кіоску за три дні продали 1200 кг фруктів. Першого дня продали 3/4, а другого - 1/6 всієї кількості

фруктів. Скільки кілограмив фруктів продали третього дня ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабаева Тамила.

Ответ: 1).1200·3/5=720(кг)—продали першого дня

2).1200·1/6=200(кг)—продали другого дня

3).1200-(720+200)=280(кг)—продали третього дня

Відповідь: третього дня продали 280кг фруктів.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Беккер Наталья.

Ответ:250 кг

Пошаговое объяснение: