Другого дня зі складу видали у 2 рази більше дроту, ніж першого, а третього – у 3 рази більше, ніж

першого дня. Скільки видали дроту за три дні разом, якщо першого дня видали на 30 кг дроту менше, ніж третього? ПОЖАЛУЙСТА ХОТЬ БЫ СЕГОДНЯ ЭТО САМОСТАЕТЕЛЬНА ПЖ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Ответ:

1 день-х кг

2 день-2х кг

3 день-3х кг

3х-х=30

х=15 кг - 1 день

2*15=30 кг - 2 день

3*15=45 кг - 3 день

15+30+45=90 кг всього за три дні