довжина бічної сторони рівнобедреного трикутника дорівнює 9,6 см, що становить 60% довжини основи

знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Точилин Андрей.

Ответ:

35,2 см - периметр треугольника

Пошаговое объяснение:

9,6 см - длина боковой стороны

60% = 0,6

9,6 : 0,6 = 16 см - длина основания

Р равноб. тр-ка = 2*9,6 + 16 = 19,2 + 16 = 35,2 см - периметр треугольника