Віктор взяв у мікрофінансовій організації 3 000 грн. за умовою «позика до зарплати» під певні

відсотки за місяць. Під який відсоток отримав позику чоловік, якщо вони складають 1/5 частину отриманих грошей? (відповідь округліть до цілих чисел)​

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Відповідь:

20%

Покрокове пояснення:

1) 3000* 1/5= 600 грн. Складають відсотки;

2) 600:3000*100=20 %.

Чоловік отримав позику під 20%.

Або:

100% * 1/5 = 20 %

під 20% взяв позику.