два легкових автомобілі одночасно вирушили в протилежних напрямках.Перший рухався зі швидкістю 80

км/год,а другий - зі швидкістю 70 км/год.На якій відстані один від одного будуть ці легкові автомобілі через 6 годин, якщо рухатимуться зі сталою швидкістю​

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 80 + 70 = 150 (км/ч) - скорость отдаления

2) 150 * 6 = 900 (км) - расстояние между ними через 6 часов