Знайдіть значення похідної функції (x) = √10 — 6х у точці х0 = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Грибченко Алеся.

Ответ:       y' ( - 1 ) = - 0,75 .

Пошаговое объяснение:

  y = √(10 — 6х )  у точці х₀ = -1 ;

  y' = [√(10 — 6х ) ] ' = [1 / 2√(10 — 6х )] * (10 — 6х )' = - 6 /2√(10 — 6х ) =

      = - 3/ √(10 — 6х ) ;    y' = - 3/√(10 — 6х ) ;

  y' ( - 1 ) = - 3/√(10 — 6*( - 1 ) ) = -3/√16 = - 3/4 = - 0,75 .