4. До овочевого кіоску завезли 90 кг яблук. Упродовж доби непроданою залишилася десятачастина

яблук. Скільки кілограмів яблук булопродано впродовж доби?Запиши розв'язання задачі з коротким поясненням.​

Ответы на вопрос

Отвечает Варочкин Данила.

Пошаговое объяснение:

Десята частина = 90 /10 =9кг не продали

90-9=81 кг продали