ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!! Розв"яжіть за допомогою рівняння В одному мішку 48 кг борошна а в

іншому 42 кг борошна. Після того як з першго мішка наповнили борошном 13 пакетів а з другого 10 таких самих пакетів. Борошна в обох мішках стало порівну. Скільки борошна вміщує один пакет?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Захар.

Ответ:

Один пакет вмещает 2 кг муки.

Пошаговое объяснение:

Пусть х- вместимость пакета в килограммах. Тогда справедливо

48-13х=42-10х

Решим уравнение

13х-10х=48-42

3х=6

х= 2 кг.

Проверка

48-13*2=42-10*2

48-26= 42- 20

22= 22 - истина!