4. У класі 30 учнів, 40 % із яких — хлопці. Кого у класібільше: хлопців чи дівчат? На скільки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

30÷100×40=0,3×40=12,0(хл.)

30-12=18(д.)

18-12=6

в. більше дівчат на 6