Майстер виготовить 96 деталей за 4 дні, а учень за 8 днів. За скільки днів вони виготовлять 108

таких деталей, якщо працю-ватимуть разом? ( С условием)​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Анар.

Ответ:

За 3 дні

Пошаговое объяснение:

1)96:4=24 (дет.)-за один день робить майстер

2)96:8=12(дет.)-за один день робить учень

3)24+12=36(дет.)-роблять майстер і учень за один день

4)108:36=3(дні)-зроблять майстер і учень разом

Відповідь:майстер і учень виконають роботу за 3 дні.