Перед грою у сніжки Павло зробив собі декілька снігових кульок. Під час гри він зліпив ще 17

снігових кульок і врешті кинув 21 кульку у своїх супротивників. Після гри у нього залишилося ще 15 снігових кульок. Скільки снігових кульок підготував собі Павло перед грою? Помогите пожалуйста!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Машулька Машулька.

1) 21 +15 =36 ( снежков ) - всего было у Пети , пока тот не кинул 21 снежок в противников.

2)36-17=19 ( снежков ) - было у Пете перед боем

Ответ : 19 снежков.

Как и обещал ответ надеюсь я правильно перевел текст и не ошибся тут

відповідь: 19

1) 21 + 15 = 36

2) 36 - 17 = 19

Отвечает Невская Рима.

Ответ:19

Пошаговое объяснение:

15+21=36

36-17=19к пидготував