Велосипедист проїхав 20км зі швидкістю 10км/год і 15км зі швидкістю 5км/год. знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Федор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20 км со скоростью 10 км/ч значит ехал 20/10=2 часа

15/5=3 часа

всего 5 часов

путь 20+15=35 км

35/5=7 км/ч