Знайдіть об‘єм правильної трикутної піраміди зі стороною основи 4√3см в і висотою 12√3


Ответы на вопрос

Отвечает Чувычкина Диана.

Ответ:

144 см³

Пошаговое объяснение:

Правильна трикутна піраміда - це в основі якої лежить рівносторонній трикутник. Формула об'єму такої піраміди - V=\frac{ha^{2} }{4\sqrt{3} }, де h-висота, а-сторона основи.

Тоді V=\frac{12\sqrt{3}*(4\sqrt{3})^{2}  }{4\sqrt{3} } }=144 см³