скількома способами із шахматного гуртка,у якому навчається 8 учнів можна вибрати трьох учнів для

участі у турнірі ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Настя.

Ответ:

56 способов

Пошаговое объяснение:

C³₈=8!/(8-3)!3!)=8!/(5!3!)=6×7×8/6=56